top of page
inspgreen.png

KOHO MŮŽETE V I.N.SPIRACI POTKAT? 

Především lidi, kteří jsou nejen na vysoké profesionální úrovni, zkušenými lektory, terapeuty, ale hlavně mají  srdce na pravém místě. Svou práci milují a baví je ať už jí dělají jako koníček, nebo se ji věnují naplno, s vervou sobě vlastní.

Postupem let od roku 2015 se v Inspiraci vykrystaloval tým lidí poctivých, zapálených, podporující jeden druhého recepcí počínaje. Víme, že se na sebe můžeme spolehnout, věříme si a pomáháme.
A to je obrovská deviza všech srdcařů, něco co se nedá nařídit, naučit, okopírovat.

inspgreen.png
IMG-20220126-WA0000_edited.jpg

Ira Jehlářová Oppitzová 
Body and Mind, Hatha jóga

Ira je zakladatelkou a majitelkou studia INSPIRACE, a tak dává všemu tomu dění směr. Vybudovat studio byl její nápad a zdaleka ne první ani poslední.  Jedná o dámu kreativní, plnou nápadů, která v Inspiraci funguje něco jako 3 v 1 (minimálně). Především je ale hlavou týmu, a proto v I.N.SPIRACI řeší skoro všechno a také občas nic - to, když přemýšlí nad novými nápady. ​ Ke všemu přemítání a zařizování vede ve studiu už sedm let několikrát v týdnu (pondělí, středa, čtvrtek a pátek ráno) lekce jemné jógy (body and mind), sobotní občasné semináře jin jógy, jógu pro seniory, pouští se do meditací a organizuje bylinkářské výlety se sběrem léčivek, protože ráda sdílí své nadšení bylinkami, které už nějakou dobu studuje. Vymýšlí zdravé recepty podle kterých vaří. Sem tam i organizuje víkendové pobyty s jógou, vyrábí originální svíčky a šperky z minerálů, které se prodávají v butiku, který je součástí studia. Mimo lektorování jógových lekcí už třicet let pomáhá lidem s neduhy těl a duší. Je terapeutkou shiatsu masáží, kraniosakrální terapie a biodynamických masáží.

harmsova.jpg

Martina Harmsová 

Power jóga, certifikovaná lektorka jógy

Martina je nepřehlédnutelná drobná dáma, plná jiskřivé energie a elánu, veselá bytost s jógovou duší. A i ona je od počátku další velkou oporou studia, ve kterém ji můžete potkat a zacvičit si s ní každé úterý a v pátek odpoledne. Vedení lekcí se věnuje jako většina lektorů INSPIRACE dlouhou dobu již 25 let s elánem sobě vlastním. Neocenitelné jsou i její skvělé nápady.  Ve studiu si jí moc vážíme nejen jako špičkové lektorky, ale i krásného člověka. Martina nejen že věří, ale díky letitým zkušenostem a praxí i ví, že jóga je perfektní způsob, jak si poměrně jednoduše udržet zdraví, mobilitu, duševní svěžest, a to až do konce našich dní i déle. A toto poznání ráda a s optimismem sobě vlastním sdílí dál. Proto její krédo "učiňte pro své tělo něco dobrého a vaše duše v něm bude ráda bydlet".

Kvalifikace:
Power Yoga Akademie - specializace powerjóga, vinyasa flow jóga, jóga pro zdravá záda, Jules Mitchel jógová terapie, mobility trénink - jak se dobře hýbat

6.png

Táňa Nová

Hathajóga

Táňa byla první, kdo dal plnou důvěru a podporu projektu INSPIRACE v počátečním období hledání, snů, plánů a nápadů Iry a přislíbila dát svou energii do služeb studia jako v té době již zkušená lektorka jógy (s jógou se setkala před více než 40 lety a s několika přestávkami se jí věnuje dodnes). Přečkala doposud s Inspirací všechny fáze úspěchů a zádrhelů, byla a stále je stálicí a velkou morální oporou Iry. Vzorem pro svou poctivost, přímost a loajalitu.  V INSPIRACI vede tato skvělá lektorka a kolegyně lekce hathajógy každé pondělí v podvečer. Od roku 2021 je navíc krajskou vedoucí Unie jógy pro Středočeský kraj a také členkou sdružení Integrální jógy.

Kvalifikace:  -  Jógová škola Natalie Kulik v Estonsku  - 5 let -  v duchu tradice Svámi Satyanandy Saraswatiho -  Unie jógy – kurz učitelů jógy III. st. -  Jógová škola SÁDHAK  – roční akreditovaný kurz -  Za největší inspiraci a školu však Táňa považuje pravidelné jógové semináře Míly Sávitrí Mrnuštíkové

3.png

Pavlína Švejdová 

Hathajóga

 

Pavlína je naší další inspirující lektorkou a nutno říci, že jogínka celou duší a tělem. Józe se aktivně věnuje už od roku 2007. Své lekce vnímá a vede s vrozenou trpělivostí, laskavostí, pochopením a velkým citem. Jógu pak jako velký dar, který s láskou a pokorou šíří dál do světa.

A proč ji oslovila právě hathajóga, kterou praktikuje? Inspiruje ji cíl hathajógy, kterým je najít přes fyzický pohyb rovnováhu a harmonii těla, která se tak potom snadno přenese i do mysli. Potkáte se s ní u nás v pondělí a středu.

7.png

Romana Marko, DiS. 

Jóga pro těhotné a jóga po porodu

Romana je poporodní dula, certifikovaná laktační poradkyně a lektorka gravidjógy a hrdá matka tří synů. V Inspiraci s námi působí také už nějaký ten pátek. Lekce, které vede jsou velmi specifické a jsou určeny budoucím maminkám. A nejen jim. Gravidjóga neboli těhotenská jóga je sice skvělé cvičení pro ženy určené nastávajícím maminkám, ale i všem dalším ženám, které chtějí cvičit třeba brzy po porodu.

Lektorka těhotenské jógy, laktační poradkyně MAMILA, poporodní dula ČAD

Kontakt: 723 530 623, romana.marko@gmail.com

4.png

Jitka Stiborová 

Harmonizační jóga

Služebně je zatím naší poslední nejmladší posilou vedení jógových lekcí. Jako všechny lektorky se s nadšením pro jógu snaží zase trošku jiným, stejně osobitým způsobem, dle svých znalostí a bohatých zkušeností pomáhat lidem uvádět těla do rovnováhy tělesné a emoční, neboť  jak všichni víme, jedno bez druhého není možné. Její lekce probíhají v úterý v podvečer.

Pohyb je život. Život je proces. Zlepšete kvalitu procesu a zlepšíte kvalitu života.“

                       - Moshe Feldenkrais, zakladatel učení vědomé pozornosti pohybem

8.png

Orientální tance

Institut regenerace - Jana Voříšková, Kamila Stloukalová

S INSPIRACÍ už mnoho let, vlastně také od počátku, spolupracuje také Institut regenerace. Pod názvem Institut regenerace se skrývají tanečnice a lektorky Jana a Kamila a jejich kurzy nádherně ženských a smyslných orientálních tanců. A tak se díky nim každý podvečer v pondělí a středu celé studio rozjasní smíchem, rozezní krásnou hudbou, vlněním boků, cinkotem penízkových šátků a zavlají dlouhé barevné sukně žen. Lekce začíná…tanec, kterému dámy učí je vhodný pro každou ženu a věk, což je super. A víte vlastně třeba i o tom, jak moc pomáhá uvolňovat unavená záda, podporuje správné držení těla, rozhýbává čakry, zpevňuje spodní bříško, a třeba i zmírňuje menstruační bolesti? Že je vhodný jako prevence pro inkontinenci, po porodu, pomáhá udržet pohyblivé klouby? A navíc neskutečně sexy.

Kontakt: 605 559 426, 605 143 006

Návrh bez názvu (9).png

Bára Šedivá

Loona Dance

Jednou za 14 dní v nedělním podvečeru se můžete VE STUDIU potkat s Bárou – instruktorkou tanečních sportů a lektorkou LOONA DANCE, nadšenou tanečnici a maminku dvou dětí. Říká, a není důvod jí nevěřit, že LOONA DANCE je úžasný prožitkový taneční koncept pro ženy, zároveň je to i taneční meditací i terapie současně. Není k němu třeba znát techniku na rozdíl od orientálních tanců a učit se složité choreografie, tančí se intuitivně – individuálně, ve dvojicích i v kruhu. Součástí lekce je také zpěv a relaxace/meditace. Loona dance je určen všem ženám bez rozdílu věku, které milují tanec, chtějí podpořit osobní rozvoj, naučit se naslouchat své intuici, řeší gynekologické problémy, nebo si chtějí jen odpočinout, uvolnit se, být chvíli sama se sebou, v kruhu žen.

"Tanec je duševní jazyk, je řečí mezi duší a tělem. Je nejrychlejším ženským nástrojem k vědomí sama sebe – sebe-vědomí…“ ale to přece všechny ženy tak nějak ví a lehce tuší. Jen jsme na to maličko pozapomněly…tak co to všechno vyzkoušet?

9.png

Pavla Kubánková

TAI-CHI

Součástí týmu je i další krásná žena s jasnou, čistou duší Pavla Kubánková, a to už po mnoho let. Nikdo si asi už nedovede představit INSPIRACI bez jejích čtvrtečních podvečerních lekcí Tai-či. Výraz Tai-či znamená umění žít a Pavla je toho živoucím důkazem především jemným klidem, který z ní vyzařuje a kterým nás všechny inspiruje.

Tai-či – čínské cvičení pro zdraví, krásu a vitalitu které v Inspiraci vyučuje je jedním z nejlepších výtvorů čínské kultury, založených na filozofii jin a jang univerzální vitální energie. Vychází z vědomí, že člověk se rodí jako součást přírody a celé jeho fyzické a psychické bytí je založeno na vlivu různých energií, jež přichází z univerza a země.

Ceník najdete na: https://taichiracice.cz/

bottom of page