Rezervační systém

Podmínky a pravidla rezervačního systému

Cílem našeho on-line rezervačního systému je zjednodušit rezervace lekcí všem, kteří chtějí využívat naše služeby. 

Díky rezervačnímu systému si můžete nabízené aktivity sami rezervovat nebo rušit. Účast na vybraných lekcích je možná i bez rezervace, ale neručíme Vám za zajištění místa.

Upozornění - bez registrace není možné využívat služeb rezervačního systému.

Rezervační systém slouží pouze k rezervaci aktivit konaných v tělocvičně našeho centra a které jsou uvedeny v kalendářním rozpisu. Na ostatní nabízené služby – fyzioterapie, masáže, regenerační a rekondiční služby je nutné se rezervovat na telefonních číslech jednotlivých osob které tuto službu provozují

Podmínky registrace

 

Registraci může provést každý, kdo chce využívat služby provozovny.

 

 

Postup registrace

Základní registraci provedete na stránkách rezervačního systému.

Klikněte na políčko "REGISTRACE". Po vyplnění políček (s označením * jsou povinná) a následném uložení Vám bude na uvedenou emailovou adresu zaslán potvrzovací email. Je třeba se přihlásit na svůj email a obratem email potvrdit kliknutím na přijatý odkaz. Tímto je registrace ukončena. 

 

Podmínky rezervace

Rezervaci může provést pouze registrovaný klient. Na jednu registraci lze rezervovat dvě místa. Rezervaci je možné provést nejpozději do 15 min. před zahájením aktivity.

Ve výjimečných případech, kdy opravdu nemáte možnost provést rezervaci On-line, je možné o rezervaci požádat formou SMS správce systému na tel. 739 700 931. Tímto však neručíme za včasné vyřízení Vaší žádosti, ale uděláme pro Vás maximum.

Postup rezervace

 • přihlaste se do rezervačního systému

 • v kalendáři  SÁL 1  vyber sportovní aktivitu

 • nastav kurzor myši na vybranou aktivitu – NENÍ TŘEBA KLIKAT, po zobrazení pole "REZERVOVAT" klikni na "REZERVOVAT".

 • okamžitě budete informováni (v horní části stránky se zobrazí krátkodobě informační pole) -  rezervace proběhla v pořádku či rezervace se nezdařila + důvod nezdaru

 • v okně Vámi zvolené aktivity v kalendáři se po úspěšné rezervaci zobrazí písmeno "R", současně je Vám odeslána zpráva na emailovou adresu s informacemi o provedené rezervaci

 • v mimořádných případech lze rezervaci provést po dohodě na recepci..

 

 

Podmínky zrušení rezervace

Rezervaci může zrušit pouze registrovaný klient, který danou rezervaci uskutečnil. Ve výjimečných případech, kdy opravdu nemáte možnost zrušit rezervaci On-line, je možné o zrušení požádat formou SMS správce systému na tel. 739 700 931. Tímto však neručíme za včasné vyřízení Vaší žádosti, ale uděláme pro Vás maximum.

V případě opakovanému nezrušení, může být klient systémem zablokován.

Postup zrušení rezervace

 • přihlaste se do rezervačního systému

 • nastav kurzor myši na aktivitu v kalendáři SÁL 1, na kterou jste přihlášení - NENÍ TŘEBA KLIKAT, po zobrazení pole "ZRUŠIT REZERVACI" klikni na " ZRUŠIT REZERVACI ".

 • okamžitě budete informováni (v horní části stránky se zobrazí krátkodobě informační pole)

 • v okně Vámi zvolené aktivity v kalendáři po úspěšném zrušení rezervace zmizí písmeno "R", současně je Vám odeslána zpráva na emailovou adresu s informacemi o provedeném zrušení rezervace

 • ke zrušení lekce dojde automaticky v případě, že není splněna podmínka nastavenéno minimálního počtu přihlášených . O zrušení lekce Vám bude zaslána SMS

 

 

Podmínky náhradníka

Do pozice náhradníka se lze přihlásit nejpozději 2h před zahájením vybrané aktivity. Po tomto časovém limitu se nelze přihlásit jako náhradník, ani nedojde k automatickému přesunutí na uvolněné místo aktivního klienta. Pokud nastane stav, kdy se po časovém intervalu uvolní místo a Vy se budete chtít aktivně účastnit vybrané aktivity, je nutné požádat správce systému na tel. 739 700 931.

Pokud se uvolní místo na vybrané aktivitě před časovým limitem 1h, systém Vás automaticky přesune z náhradníka do aktivního klienta.

O přesunu budete obratem informováni formou SMS na tel. uvedený v registraci!

Poplatek za odeslání informační SMS hradí I.N.Spirace. 

 

V našem centru přijímáme platební karty a hotovost

Veškerá vámi uvedená data se řídí GDPR..