top of page

Registrace 

 

O rezervačním systému

Cílem našeho on-line rezervačního systému je zjednodušit rezervace lekcí všem, kteří chtějí využívat naše služby. Díky rezervačnímu systému si můžete nabízené aktivity sami rezervovat nebo rušit. Účast na vybraných lekcích je možná i bez rezervace, nemůžeme ale zaručit zajištění místa. Bez registrace není možné využívat služeb rezervačního systému.


Rezervační systém slouží pouze k rezervaci aktivit konaných v tělocvičně našeho centra, které jsou uvedeny v kalendářním rozpisu. Na ostatní nabízené služby – fyzioterapie, masáže, regenerační a rekondiční služby je nutné se rezervovat na telefonních číslech jednotlivých osob které tuto službu provozují.

Postup registrace

Základní registraci provedete na stránkách rezervačního systému.

Klikněte na políčko "REGISTRACE". Po vyplnění políček (s označením * jsou povinná) a následném uložení Vám bude na uvedenou e-mailovou adresu zaslán potvrzovací e-mail. Je třeba se přihlásit na svůj email a obratem email potvrdit kliknutím na přijatý odkaz. Tímto je registrace dokončena. 

 

Podmínky rezervace

Rezervaci může provést pouze registrovaný klient. Na jednu registraci lze rezervovat dvě místa. Rezervaci je možné provést nejpozději do 15 min před zahájením aktivity.

Ve výjimečných případech, kdy opravdu nemáte možnost provést rezervaci on-line, je možné o rezervaci požádat formou SMS správce systému na tel. +420 739 700 931. Tímto však neručíme za včasné vyřízení Vaší žádosti, ale uděláme pro Vás maximum.

Postup rezervace

01

Přihlaste se do rezervačního systému.

02

V kalendáři SÁL 1 vyberte sportovní aktivitu.

03

Najetí kurzorem myši na vybranou aktivitu zobrazí podrobnosti a tlačítko "REZERVOVAT". Rezervaci provedete stisknutím tlačítka "REZERVOVAT".

04

Vzápětí budete informováni o úspěšném / neúspěšném provedení rezervace prostřednictvím krátkodobého informačního pole v horní části stránky.

05

Po úspěšné rezervaci se v okně Vámi zvolené aktivity zobrazí písmeno "R", současně Vám bude odeslána zpráva na e-mailovou adresu
s informacemi o provedené rezervaci.

06

V mimořádných případech lze rezervaci provést po dohodě osobně
na recepci.

Podmínky zrušení rezervace

Rezervaci může zrušit pouze registrovaný klient, který danou rezervaci uskutečnil.
Ve výjimečných případech, kdy opravdu nemáte možnost zrušit rezervaci on-line, je možné o zrušení požádat formou SMS správce systému na tel. + 420 739 700 931. Tímto však neručíme za včasné vyřízení Vaší žádosti, ale uděláme pro Vás maximum.

V případě opakovanému nezrušení, může být klient systémem zablokován.

 

 

Postup zrušení rezervace

01

Přihlaste se do rezervačního systému.

02

Najetí kurzorem myši na Vámi rezervovanou aktivitu zobrazí podrobnosti a tlačítko "ZRUŠIT REZERVACI". Rezervaci zrušíte stisknutím tlačítka "ZRUŠIT REZERVACI".

03

Vzápětí budete informováni o úspěšném / neúspěšném provedení změny stavu rezervace prostřednictvím krátkodobého informačního pole v horní části stránky.

04

Po úspěšném zrušení rezervace v okně Vámi zvolené aktivity zmizí písmeno "R", současně Vám bude odeslána zpráva na e-mailovou adresu s informacemi o zrušené rezervaci.

05

Ke zrušení lekce dojde automaticky v případě, že není splněna podmínka nastaveného minimálního počtu přihlášených. O zrušení lekce Vám bude zaslána SMS zpráva.

Podmínky náhradníka

Do pozice náhradníka se lze přihlásit nejpozději 2 h před zahájením vybrané aktivity. Po tomto časovém limitu se nelze přihlásit jako náhradník, ani nedojde k automatickému přesunutí na uvolněné místo aktivního klienta. Pokud nastane stav, kdy se po časovém intervalu uvolní místo a Vy se budete chtít aktivně účastnit vybrané aktivity, je nutné požádat správce systému na tel. 739 700 931.

Pokud se uvolní místo na vybrané aktivitě před časovým limitem 1h, systém Vás automaticky přesune z náhradníka do aktivního klienta.

O přesunu budete obratem informováni formou SMS na tel. uvedený v registraci!

Poplatek za odeslání informační SMS hradí I.N.Spirace. 

 

V našem centru přijímáme platební karty a hotovost

Veškerá vámi uvedená data se řídí GDPR..

bottom of page