top of page

Masáže

Dopřejte svému tělu odpočinek a svěřte se do rukou našich masérek Iry Jehlářové Oppitzové, Evelíny Sobkové, Karolíny Malečkové, Žanety Hanušové nebo Dany Poustkové. 


Aktuální nabídku a ceník masáží naleznete níže.

DSC_8586.JPG
DSC_8584.JPG
DSC_8581.JPG
DSC_8570.JPG
IMG-20220126-WA0000_edited.jpg

Ira Jehlářová Oppitzová
jemné techniky komunikace s tělem a vědomím

Objednání na telefonu: +420 603 457 202

KRANIOSAKRÁLNÍ OSTEOPATIE

Kraniosakrální osteopatie je technika založená na holistickém poznání, že každá buňka v našem těle dýchá a vyjadřuje tak jemné rytmy. Tyto rytmy je možné citlivýma rukama vnímat, jako pohyb kostí, nebo plynutí celým tělem. Pokud je proudění plynulé a silné, je v těle udržováno zdraví a harmonie těla a mysli. V denním životě však nastávají zvraty jako stresy, traumata, úrazy, nehody a přetížení, jejichž následkem se tento přirozený proud může narušit, oslabit nebo zablokovat a pak mohou vznikat bolestivé symptomy. Během ošetření se používá doteku rukou k naslouchání jemných rytmů v těle klienta a neinvazivními technikami se podporuje rozpuštění vzorců napětí a znovuplynutí. Do těla klienta ošetřující nic nevkládá ani nebere, jen podporuje samo-léčivý proces a aktivuje léčivé zdroje, které uvnitř všichni máme. Je efektivní na širokou škálu problémů a disfunkcí. Díky její jemnosti a neinvazivnímu přístupu je vhodná pro dospělé, děti, těhotné ženy i miminka. 

Cena: 750 Kč / 60 min 

SHIATSU MASÁŽ

Japonská masáž shiatsu ulevuje zejména při chronických potížích (např. bolestech zad, nespavosti, stresu a trávicích a jiných obtížích, které dokážou snížit kvalitu života), posiluje zdraví a je výborná pro prevenci i rehabilitaci. To vše prostřednictvím akupresurní práce na energetických drahách v těle. Shiatsu je bezpečná a účinná metoda alternativní péče o tělo i ducha. Provádí se na zemi na měkké podložce. Klient je zcela oblečen (volné kalhoty, triko a ponožky z přírodních materiálů) a shiatsu-terapeut pracuje pečlivě voleným tlakem prstů a dlaní.

Vlastní masáž shiatsu trvá 60 až 90 minut podle dohody.

Cena: 750 Kč / 60 min

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ

Manuální technika určená speciálně pro odvod přebytečné lymfy z tkání. Provádí se velmi jemnými a pomalými tahy a hmaty, nikdy není bolestivá. Lymfatický (neboli mízní) systém není poháněn žádnou pumpou, může v těle docházet k městnání mízní tekutiny. Únava, pocity tíhy v pažích a nohou, otoky, zvýšená náchylnost k infekčním chorobám - to vše může znamenat, že organismus sám nestačí odvádět přebytečnou lymfu. Zcela zjevně tento stav nastává např. po úrazech nebo operacích - zraněný kotník či koleno zůstávají objemnější a klasická masáž nepomáhá, za jizvou se tvoří otoky... Již vytvořené lymfoedémy (otoky např. po odstranění mízních uzlin) pak již patří do rukou zdravotníků. U zdravých lidí mohu použít lymfatickou masáž z důvodů kosmetických a především jako prostředek prevence, např.: pro posílení imunity, při pocitech tíhy a tlaku v dolních končetinách (prevence křečových žil), jako doplněk detoxikačního nebo redukčního programu, pro regeneraci organismu, při rekonvalescenci po nemoci či operaci, u sportovců před výkonem nebo po něm pro odstranění únavy, při poruchách menstruačního cyklu, zabírá také na některé druhy migrén. Často se mluví o lymfatických masážích ve spojení s celulitidou. Zde může masáž rozhodně pomoci a výrazně zlepšit vzhled pokožky - avšak je nutno předem poctivě upozornit, že o dokonalém a definitivním odstranění celulitidy hovořit nelze. 

Cena: 690 Kč / 60 min

ZÁDA A ŠÍJE + REFLEXNÍ TERAPIE CHODIDEL

Klasická masáž šíje a zad + reflexní terapie chodidel.

Cena: 650 Kč / 50 min

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Masáže, prováděné pomocí teplých kamenů nebo přikládáním vzácných kamenů na tělo, byly oblíbené již u starých Inků, Mayů, v Mezopotámii, v Indii, v Číně a u Indiánů.

Základy této terapie spočívají v použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými lávovými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.

Používám speciální lávové kameny, které mají mimořádnou energetickou vibraci.

Cena: 590 Kč / 50 min

received_4361846510586219_edited.jpg

Evelína Sobková
sportovní a rekondiční masáže

Evelína je masérka se specializací na sportovní a rekondiční masáže. Věnuje se také Breussově masáži, Dornově metodě, provádí indickou masáž hlavy, pracuje s lávovými kameny a baňkami. 

Objednání formou SMS: +420 777 776 714

CENÍK 

  60 min          650 Kč

  90 min          950 Kč

120 min        1200 Kč

Karolína Malečková
Dornova metoda + Breussova masáž

Objednání na telefonu: +420 606 304 210

DORNOVA METODA +

Dornova metoda  + hledá skutečnou příčinu pohybových potíží. Nejprve se zabývá končetinami, které bývají z 95-ti% nesprávně usazeny, tím vznikne  jejich nestejná délka, na kterou musí páteř reagovat dalším nesprávným zakřivením. V první  řadě se tedy usadí kyčle, kolena a kotníky, dále následuje srovnání pánve a teprve potom se mohou vracet obratle do původních pozic až po krční páteř. V druhé části ošetření se usazují ramenní klouby, lokty, zápěstí a klouby prstů. Na úplný závěr se usazují klouby čelistní.

 

Dornova metoda + je jemná technika, která nepracuje tak násilně jako chiropraxe. Autor této metody, pan Dieter Dorn vymyslel geniální způsob, který má na rovnaného i blahodárný psychologický dopad, protože se musí aktivně účastnit a nemůže si jen lehnout a říct: „Vyřeš to za mě!“

Dornova metoda + pomáhá při bolestech zad, kyčlí, končetin, krční páteře, hlavy, ramen, někdy uvolňuje i skřípnuté nervy (např. sedací) a hlavně pomáhá se správným držením těla, a tím výrazně omezuje opotřebování a degeneraci kloubů a udržuje lepší pohyblivost.

 

Cena: 800 Kč / 90 min // 1200 Kč / 120 min

IMG-20220125-WA0002.jpg

Žaneta Hanušová
 

Objednání na telefonu: +420 732 472 128

MASÁŽ ZAD A ŠÍJE

Cena: 400 Kč / 35 min 

MASÁŽ NOHOU A ŠÍJE

Cena: 450 Kč / 45 min

CELKOVÁ MASÁŽ

Cena: 950 Kč / 95 min

RELAXAČNÍ MASÁŽ

Cena: 600 Kč / 50 min

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Cena: 600 Kč / 50 min

AROMA MASÁŽ

Cena: 600 Kč / 50 min

LEVANDULOVÁ MASÁŽ

Cena: 600 Kč / 50 min

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

Cena: 600 Kč / 50 min

DETOXIKAČNÍ MEDOVÁ MASÁŽ

Cena: 600 Kč / 40 min

MANUÁLNÍ LYMFATICKÁ MASÁŽ

Cena: 600 Kč / 60 min

3.jpg

Dana Poustková
masáže, terapie dotekem, umění Reiki

Objednání na telefonu: +420 604 280 804

web: www.sedmi-kraska.cz

Masáže, které pohladí...

NABÍDKA MASÁŽÍ

● relaxační masáž (nohy, záda, ruce, šíje, celé tělo)

● indická antistresová masáž hlavy (šíje, krk, hlava, obličej)

Cena: 300 Kč / 30 min

           600 Kč / 60 min

TERAPIE DOTEKEM

Vědomá laskavá pečující masáž individuálně uzpůsobena Vašim potřebám.
Díky vědomému respektujícímu doteku se můžete více spojit se svým tělem a prožíváním.

Cena:  600 Kč / 60 min

            900 Kč / 90 min

         1 200 Kč / 120 min

REIKI

Reiki je starobylé léčebné umění, které pracuje s energií a čakrami a probíhá většinou na lehátku vleže přikládáním rukou na nebo nad tělo léčeného, který je oblečen.

Cena: 500 Kč / 60 min

bottom of page