top of page

PRO VŠECHNY MILOVNÍKY LATTE

Autor článku: Marcela Vaňhová


Trend Latte pokračuje! Latte přináší nejen rozmanité chutě, ale i spoustu energie a spojení těch nejlepších ingrediencí. Kardamom Latte prý udržuje mozek v kondici, Červená řepa Latte vám zase dodá energii. A je to tak jednoduché – stačí jen smíchat s (rostlinným) mlékem, ohřát a osladit dle chuti.


Pro dobrý start do nového dne, nebo jako lahodné občerstvení v průběhu dne. Kardamom je nepostradatelnou složkou asijské a arabské kuchyně. Také v ájurvédském učení je dlouho znám. Kardamom je u nás hodně používá při pečení vánočního cukroví. Také má pozitivní vliv na trávení. V kombinaci s espresem chutná Kardamom Latte velice příjemně a má sladce pikantní tóny.

https://www.sonnentor.com/cs-cz/recepty-a-tipy/recepty/recepty/cokoladova-pena-s-kardamomemRŮŽOVÉ POTĚŠENÍ

Zaujme vás jasně růžovou barvou. A nemějte strach, že červená řepa je zelenina! Má opravdu lahodnou nasládlou chuť. Obsahuje mnoho vitamínů, minerálních a jiných látek, které dodávají tělu energii. Nápoj připravíte velice rychle a můžete jej popíjet v průběhu dne jako alternativu ke kávě. Nebo vykouzlete jasně růžové dezerty.

https://www.sonnentor.com/cs-cz/recepty-a-tipy/recepty/recepty/ruzovy-kolac-s-cokoladou
Pravděpodobně už znáte naše zlaté mléko, ale v tomto výčtu by nemělo chybět. Kurkuma Latte je žlutý, blahodárně působící nápoj připraven v teplém (rostlinném) mléku. Horký nápoj zahřívá nejen tělo i mysl.  

https://www.sonnentor.com/cs-cz/recepty-a-tipy/recepty/recepty/kurkumove-detox-smoothie
Zdroj: Sonnentor

58 zobrazení
bottom of page